callTrenér: (+420) 737 649 038 email facebook

TRÉNINKY THAJSKÉHO BOXU PRO MLÁDEŽ A DOSPĚLÉ – v Moravské Třebové probíhají dle měsíčního rozpisu v tělocvičně v Moravské Třebové (Josefská 29). Všechny zájemce o tento thajský národní sport přijímáme celoročně, bez ohledu na věk nebo pohlaví. Je jen na Vás, jestli se thajskému boxu budete chtít věnovat rekreačně, kondičně nebo závodně. Po předchozí domluvě jsou možné i soukromé lekce.

Tréninky se platí za jednotlivé vstupy v ceně 100,-/trénink. Platba je možná přímo na účet číslo: 2216351183/0800 nebo v hotovosti přímo v gymu.

THAJSKÝ BOX PRO DĚTI – v Moravské Třebové, ve spolupráci s DDM Mor. Třebová se navíc také zaměřujeme na samostatné tréninky dětí, které do našich řad přijímáme již od šesti let. Tréninky probíhají ve školním roce každé úterý a čtvrtek od 17:00 – 18:00 hod., mimo období prázdnin. Tyto tréninky probíhají hravou formou, kde prostřednictvím základních technik thajského boxu rozvíjíme u dětí nejen jejich pohybové vlastnosti, ale i jejich kladný vztah ke sportu i svému okolí.

Přihlášení na thajský box pro děti je nutné řešit přes DDM Moravská Třebová stejně jako platbu 800,-Kč/školní pololetí.

GRAPPLING (MMA) – pod vedením Martina Zváru. Tréninky probíhají nepravidelně. Termíny bývají zveřejněny na facebookové stránce, případně kontaktujte Martina Zváru: 734 675 925.